Dubový nábytok

dobry3

 

Mnohý z nás pri zariaďovaní svojho interiéru hľadajú eleganciu a kvalitu v jednom. No nie vždy je to take jednoduché skĺbiť tieto dva dôležité veci dokopy. Dubový nábytok však spája eleganciu a luxus spolu s kvalitou v jeden výnimočný celok. Nábytok vyrobený z vysoko kvalitného a vždy elegantného dubu je dokonalou zárukou kvality, ktorá je pripravená slúžiť denno denne vašim potrebám po celý váš život.

 

Dubový nábytok obsahuje široký sortiment nábytku, ktorým vkusne a veľmi elegantne zariadite celý váš interiér. Dubový nábytok ponúka rôzne druhy vitrín, sekretárov, šuflíkové komody, televízne komody, konferenčné stolíky, elegantné masívne jedálenské stoly, či dokonca aj masívne dubové postele. V kolekcii dubový nábytok si vyberiete nábytok do každej miestnosti vo svojom interiéry. dubovy nabytok

Rovnako si môžete vybrať aj povrchovú úpravu dubového nábytku. Buď sa rozhodnete pre nábytok bez povrchovej úpravy alebo olejovaný dubový nábytok poprípade použiť kvalitné moridlá a prispôsobiť tak po farebnej stránke váš dubový nábytok ostatnému interiéru. Dubový nábytok už na prvý pohľad vnesie nádych elegancie a luxusu. V dubovom nábytku sa v jednom snúbi kvalita a luxus. Neváhajte preto a vyberte si aj vy z kolekcie dubový nábytok.

Dubovy nabytok

Komody z masívu alebo drevotriesky?

Poslednú dobu sa v interiérovom dizajne presadzuje minimalistický štýl. Už nie sú trendom prepchaté izby s nábytkom. Práve naopak, v súčasnosti dominujú elegantné menšie kusy nábytku, ktoré pôsobie ako skutočný šperk. Do tejto kategórie jednoznačne patria aj komody.

dubová komoda do obývačky

Komoda predstavuje menší kus nábytku, ktoré môže byť buď v šuflíkovom prevedení poprípade aj v kombináciou šuplík skrinka alebo dvierka. Okrem prevedenia rovnako zohráva úlohu aj materiál, z ktorého je komoda vyrobená. V lacnejšej cenovej hladine nájdete komody z drevotriesky. Avšak samotná drevotrieska je vyrobená z drevárskeho odpadu, ktoré je následne zlepené formaldehydovým lepidlom. Následne sa na povrch nalepí papierová fólia, ktorá navodí dojem dreva. Komoda z drevotriesky má však malú odolnosť a časom sa dokonca môže stať, že sa celkom rozpadne. Dokonca sa uvoľňuje aj formaldehyd, ktorý dokáže vážne poškodzovať dýchacie cesty.

Komody z masívu

Komody z masívu sa vyrábajú z protriednych masívnych plátov dreva. Základom je kvalitné sušenie v sušiarni a následné ošetrenie proti hmyzu vlahe a vlhkosti. Nasleduje kvalitné opracovanie a povrchové ošetrenie, či už včelím voskom alebo prírodným lakom zabezpečí nášmu nábytku dlho trvácnosť. Takto opracované komody si môžete vybrať zo smrekového, borovicového a dokonca aj dubového masívu. Štýlovo sa dokážu dokonale prispôsobiť buď do nadčasového interiéru, no rovnako sa veľkej obľube tešia aj rustikálne komody ktorý napodobňujú starožitný nábytok .

Rustikálne komody tvoria špecifickú skupinu v masívnom nábytku. Svojim dokonalým opracovaním patria do kategórie luxusného nábytku. Aj vďaka nemu si váš interiér dokážete zariadiť v luxusnom romantickom štýle s vidieckym nádychom.

Neváhajte preto ani vy a uprednostite kvalitu a vyberte si kvalitné komody z masívu, ktoré sú vo svojej podstate zárukou skutočnej kvality.

Komody z borovicového masívu

Nábytok z borovicového masívu sa na slovenskom trhu objavuje už pomerne dlhú dobu. Jedná sa o skuťočne kvalitný výrobok, ktorý sa cenovo môže porovnať aj s drevotrieskou no rozhodne sa lýšia svojou kvalitou. Práve komody z borovicového dreva ako skutočne kvalitný kus nábytku sa môže dokonca aj dediť medzi generáciami.

Komody z dubového masívu

Dubové drevo ako jeden z najtvrdších a najodolnejších drevín ponúka skutočne kvalitný podklad pre kvalitný nábytok. Komody z dubového dreva sú vhodné pre najnáročnejších zákazníkov, ktorý sa chcú niečím odlišovať. Zahńňajú v sebe vysokú kvalitu, luxus a eleganciu. Jednoduchý nadčasový dizajn vám dá pocit výnimočnosti.

luxusný nábytok

Go to top